Palm En Küçük Cep Telefonu

palm telefon kredi kartı boyutu

Palm dünyanın en küçük telefonunu yaptı.
Palm kredi kartı boyutundaki telefonuyla dikkat çeken bir hamle yaptı.
Ek bir ihtiyaç olduğu kesin olan ama asıl yerine geçebilecek mi bilinmeyen Palm telefonunun ne yapacağı merakla bekleniyor.
Fiyat performans ölçümünde hiç de fena olmayan bu küçük telefon büyük adımlar atabilecek mi dersiniz?
Palm telefou ile ilgili yorumlar:

Yedek cihaz olarak mükemmel olabilir. (arabada acil durumlar için vs.) onun dışında 4.5 inç aşağısındaki cihazlarda günlük kullanım beklemek biraz zor. Tabi vize final yahut sınavlarda kopya cihazı ol

Aklima vakti zamanında kullandığım Xperia x10 mini telefonumu getirdi. Minicik bir şeydi at cebine. Ancak 350 dolara bunu kimse almaz ne telefonlar var. 100 dolar gibi makul bir fiyattan satışa çıksa alırdım. Piyasada küçük telefon kalmadığından 5.84 inçlik a2 liteyi küçük diye kullanıyoruz.

Fiyat saçma. Ama ürün gerçekten gerekli bir boşluğu dolduracak. Daha ileri modellerde çerçeveleri inceltip bataryayı büyütürlerse makul fiyatlar çok iş yapar. Elimde şu an 3.1 inç ekranlı Blackberry Q10 var ve gerçekten hafif ve çok iş gören cihazlar çok lazım oluyor. Hotspot müzik gibi gereksinimleri hafifçe halletmek daha iyi oluyor. 200 gram telefon sürekli olunca bıktırıyor. 60 gram hissedilmez bile. Bendeki 140 gram ve 60 gramlık tam bir akıllı telefon olması gerçekten harika bir durum. Ekran küçük olduğu için batarya çok sırıtmaz ama yine de büyük olması daha büyük bir avantaj verirdi.

kredi kartı boyutunda telefon

palm telefonu kaç para

Cevap Yazmak İçin TIKLAYINIZ