LocoRoco Remastered Oyunu Oyna

SCE Japonya Stüdyosu’nun garip ve harika 2006 PSP platformu LocoRoco nihayet hak ettiği muhteşem 4K remaster tedavisini aldı ve hafif, güler yüzlü oyunun her zevke uygun olmaymasına rağmen çılgın sevimli ünvan cazibesini hiçbir şekilde kaybetmedi Son on yıl.locoroco ramastered oyunu

Oyun döngüsü basit; Boyut olarak büyümesine izin veren yol boyunca çilek üzerine munching yaparken, oyunun 40 seviyelerinin her birinin sonuna ulaşarak görevlendirilmiş olan üniform jelatinimsi blob’u oynuyorsunuz. LocoRoco, daire butonuna basarak haritanın etrafında dağınık koleksiyonu toplamaya çalışırken, sinir bozucu çevresel tehlikelerden kaçınarak, en fazla 20 küçük LocoRoco’ya (kaç tane meyveleri tükettiğinize bağlı olarak) “kopar” Elbette ki Moja olarak bilinen oyun muhallebi savaşın.

LocoRoco, son derece tuhaf bir kontrol şeması ile kutsanmış basit bir oyun, oysa oyunun diğerlerinden daha başka bir şey olmadığını hissettiriyor. Oyuncular, ekrana karşılık gelen yönde eğilmek için L1 ve R1 tuşlarına basarak LocoRoco’yu “yönlendirmeli” ve iki düğmeye birlikte bastığınızda kabarcıkların havaya sıçramasına izin verin. Bu işe yaramazsa, kolay dinlenin, çünkü sadece birkaç seviyeden sonra ikinci doğaya dönüşür ve oyunun zarif sadeliği ile el ele gider.
locoroco oyunu
Gerçekten de, bu Süper Et Boy değil; Bunun yerine, zorluk derecesinde çok az şey teşkil eden inanılmaz rahatlatıcı bir oyun – oyunda karşılaşacağınız ana düşmanlar, yüzen siyah Moja, aynı zamanda çirkin bir ırksal basmakalıp – me meşru cilt tarama karışımı olsa da – ve şiddetle Oyuncuları diledikleri seviyelere yaklaşmalarını teşvik eder.

LocoRoco’nun 20 segmentini toplamak istemiyor musunuz? Sorun değil. Çoğu oyuncu 3-4 saat içinde tüm oyun boyunca kolaylıkla koşabilir ve Sonic’i birçok seviyedeki Hedgehog esque özelliğine, özellikle de finiş çizgisine kadar kaydırdığınızda buzla kaplı olanlara göre Lanet cazip bir metodoloji. Tersine, zamanlarını iyileştirmek, her meyveyi yumuşatmak, her sinek benzeri böcekleri yiyip her gizli Loco Evi parçasını koparmak isteyenler tekrarlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir