İphone 8 Resimleri

Apple’a yakın kaynaklara göre, bu yıl iPhone 8’in üretimiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamamak artık mümkün değil. Böylece iPhone 8, beklenen zaman ve miktarda satışa sunulacak!
iphone 9
Özellikle Nisan ayında Apple’ın iPhone 8 veya iPhone 7s modellerinin satış tarihleriyle ilgili çok sayıda haber yayınladık. Bir noktadan sonra, “Yeter artık yeter!” Bugün, söylentilere, iPhone 8 veya iPhone 7s serisinin üretiminin planlandığı gibi yapılması planlanan yeni bir ek eklendi.

Bu sene stoklarla ilgili sorunlar oldu?
İlk kez uzun süredir Apple’ın yeni iPhone modelini yeterli sayıda pazarda tutamayacağını duyduk. Bunun ana sebebi, iPhone 7s veya iPhone 8’de kullanılacak olan OLED ekranlarının üretilmesiyle ilgili sorundur.

Apple Touch ID parmak izi okuyucunun OLED ekranının altına yerleştirilmesini istiyor ve bunun için yeterli zaman yok. Foxconn’a da gerekli bileşenlere erişmenin geç olacağı bildirildi.

aypon 8
Doğal olarak konuyla ilgili çok sayıda haber ortaya çıktı. Birçok haber sitesi (bizim dahil) bu popüler konuyla baş etmek zorunda kaldı ve size taze haberler vermek için uğraşıyoruz. Fakat bu raporların doğruluğu her seferinde tartışılabilir. Çünkü Apple en ufak bir resmi duyuru bile yapmadı.

Son olarak, bugün cihazların Kasım ayında piyasaya sürüleceği haberi reddedilen bir iddiada bulundu. Görünüşe göre, yeni iPhone üretimi ile ilgili herhangi bir problem yaşamayacak ve büyük bir envanterle beklendiği gibi Ekim ayında piyasaya çıkacak.

Cevap Yazmak İçin TIKLAYINIZ