İnterpals.net Yabancı Dil Öğrenmek İçin Sohbet Sitesi

interpals.net
interpals yabancıdil
İnternette yabancı dil öğrenimi ile ilgili araştırmalar yaptığımda ilginç sonuçlara ulaştım. Aslında gerek youtubede gerek çeşitli bloglarda oldukça güzel anlatımlar mevcut. Ama tabi ki ingilizce öğrenimi için. Söz gelimi sizler Korece öğrenmek istiorsanız internette Korece eğitim veren web sitesi bulmak oldukça zor.
Özellikle pratik yapmak istiyorsanız birçok dilde bunu yapmanız imkansız.
Bazı bloglarda bazı sitelerin tanıtımlarını gördüm. Blog sahipleri çok beğendiklerini söylemişler. Araştırdığımda tavsiye ettikleri o sitelerin hep ücretli olduğunu gördüm. Yani reklamlar.

Benim sizlere tavsiyem ise muhteşem bir pratik sitesi. hangi dili öğrenmek istiyorsunuz? Korece öğrenmek istiyorum. O zaman Korelilerle konuşmanız gerekli.
Veya Kırgızca öğrenmek istiyorum. O zaman da bir kırgızla konuşarak dilinizi geliştirebilirsiniz.
İşte interpals tam da bunu yapmanıza olanak sağlıyor. Yüz binlerce kişi istediği dilde konuşan kişiyle iletişim kurup onlarla tanışabiliyor, konuşabiliyor.

Muhteşem bir pratik fırsatı veriyor interpals. Korelilerle konuşarak Korece, Fransozlarla konuşarak Fransızca, Araplarla konuşarak Arapça öğrenebilir onlara da Türkçemizi öğretebilirsiniz.

interpals.net e ücretsiz olarak üye olup yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir