İnternette Yazı Yazarak Para Kazanabilir miyim?

Yakın bir arkadaş, ailenin bir üyesi veya iş yerinde bir ekip,Dolayısıyla, arzuladığınız gelir düzeyine ulaştığınızda, mevcut işinizden ayrılmanızı ve tam zamanlı çalışacağınızı düşünen bir iş fikriniz olduğunu ve bu iş fikrinin bir blog açmak olduğunu söylediğinizde size ne cevap vereceksiniz?
internet ve para kazanma

Eminim zaten bildikleri gerçekleri söylemeye başlarlar (bildiklerini düşünüyorlardır!) Hırsınızı bozmadan, kibarca para kazanabilmek için, öncelikle sana sarstığım gülünce gülüştürdükten sonra.

Gerçekten blog yazarak para kazananlar var mıdır? Tamam, bununla ilgili rüyalar görüyorsun, ama gerçekçi görünmelisin.

Sonuçta, bir blog yazarak ne kadar para kazanıyorsunuz? Diyelim ki bir miktar para kazandınız, bu bir meslek veya kariyer değil, süreklilik. Bunun yerine, başka işler biriktirerek inşa edebilirsiniz.
Blog yazarak blogunuza devam ederek kazanç elde edemezsiniz, geçerli bir mesleğiniz yoksa dünyayı değiştiremezsiniz …

Blog, yalnızca hobilerini yapabileceğiniz ve biraz ekstra gelir elde edebileceğiniz küçük bir saçmalık platformudur!

Bu fikri paylaştığımızda ve bizi aptalca bir salak olarak gördüğümüzde, haftada en az 5 gün, günde 9 saatten hoşlanmıyoruz, Biz işimizin patronları değiliz, kendimizi tanımlıyor ve kendimizi genişletiyoruz?

Biz aptal blogcularız …

Tüm bu gerçekleri göremiyoruz, ancak boş zamanlarımızda yapabileceğimiz, yalnızca bir yazar mesleğini yapabildiğimiz, bir işletme yöneticisinin aylık kazançlarının 2-3 katı kariyerinin tepesine gelebileceği bir boş zaman hobisi,

Belki de daha çok şey aldığımızda aptalsın? Veya bloglamayla yapabileceğimiz şeyleri bize bir fikir vermeye çalışmak için nazik, ancak alaycı bir düşünce istiyoruz,

Evet, doğru duydun.

Bir blog açarak para kazanmak ve hatta binlerce sterlin kazanmak mümkündür! Mümkün olduğunca blog yazarak ne kadar para kazanabilirim? Blogumdan nasıl para kazanırım? Blog’dan para kazanmanın yolları nelerdir?

Bize eylemlerinizi gösterin, bize söyleme, örnek göster demeye çalıştığını biliyorum. Endişelenmeyin, blogdan para kazanma konusundaki yazıların çoğunun kelime ve kişisel deneyimlerden oluştuğuna dayanarak sizin için bir makale yazacağım.

# Başta işaret etmem gereken bir şey, her bir blogun konuya, hedef hacme ve kaliteye bağlı olarak farklı bir geliri olmasıdır. Dolayısıyla, blogu açarsanız, çok fazla para kazanacağınızı söylemek mümkün değildir.

Fakat sorularınıza doyurucu bir cevap vermek için, istediğini verin; Belirli bir çerçeveyi anlamaya çalışacağım.

Aynı zamanda, bir blog yazarak para kazanmak için bir blog, bu makaledeki gelir kaynağının ne olduğunu ayrıntılı olarak anlatacaktır.

Not: Henüz bir blogunuz yoksa, blogunuzu, teknik bilgilere sahip olmadan nasıl yapılır blog yazısı kılavuzunu izleyerek profesyonel bir şekilde 20 dakika içinde açabilirsiniz.

Cevap Yazmak İçin TIKLAYINIZ