Harvest Moon: Save The Homeland Oyunu Nasıl Oynanır

Gnite Fire in the Heart), Victor Interactive Software tarafından geliştirilen ve Natsume tarafından Playstation 2 için yayınlanan bir tarımsal simülatör oyunudur.

PlayStation 2’de görünmesi için Harvest Moon serisinin ilk başlığı ve birkaç Harvest Moon oyunlarından biri de tüm PAL Bölgelerinde iptal edilecek. PlayStation Network’te (PS3), 2001 yayın tarihinden on yıl sonra yeniden indirildi.

Hikaye, oyuncunun büyükbabasının çiftliğine bakmasını isteyen bir mektup okuyan babası ile birlikte başlar. Varışta köyü nasıl bir tema parkı haline getirmeyi engelleyen yollarla ilgili çok tartışılan Harvest Sprites ile karşılaşır. Onları görebildiğinden, yardım talep ediyorlar. Kabul üzerine, Hasat Tanrıçası gelip kendisini tanıtacaktır. Oyuncunun doğasını değerlendirmek için bir dizi sorudan sonra, oyuncuyu köyü kurtarmak için kendine almaya ikna edecek ve köylüye arkadaşlık etmesini öneriyor.

Harvest Moon: Save The Homeland Oyna

Oyun, vadi bir çare içinde başarılı yaparken biter ve eğlence parkı inşa değil.

Köpek, Hasat Ayının geri kalanından farklı olmasının bir yoludunullr. Diğer Hasat Ayılarının aksine, otomatik olarak bir köpeğe sahip değilsiniz. Köpek yemeğini ön bahçenizde bırakarak köydeki bir köpeğe bayılacaksınız.

İki farklı köpek türü vardır, bunlar genelde ‘Harvest Moon Dog’ ile disket kulakları ve Huşky görünümlü bir köpektir. HM köpek boynunda kırmızı bir bandana sahip ve yeni bir bandana mavi bir bandana sahip. Kırmızı olanı, mavi ile olanınkinden daha kolay olmak. Köpeğe arkadaşlık ettikten sonra alabilir ve sana kalma seçeneği verir ve evet seçersen adını verebilir ve hayır seçerseniz, onu aşağıya indireceksiniz.

Köpeğin ilk başta çok az kullanımı var. Oyuncu sadece onu besleyebilir ve köylülere göstermek için onu alabilir. Köpeğinizin hastalanmasını engellemek için ertesi gün yağmur yağması beklenirken evinizde taşımanız gerekir, ancak bir kerelik ev inşa etmek için Woody’ye ödeme yaptıktan sonra bunu yapmanız gerekmez.

Köpek, flütle eğitilebileceği için sevgisi yeterince yüksek olduğunda çok yararlıdır. Eğitilmiş bir köpek etrafınızda sizi takip edebilir, çitlerin üzerinden atlayabilir veya hatta ineğin ineğini sürüp dışarı çıkabilir. Dost bir köpek, komutları çınlamak için daha sık yanıt verir ve daha hızlı çalışır ve koşarken (sizin atınızı kasabanın çevresine atmanız hariç) size ayak uydurabilir.

Cevap Yazmak İçin TIKLAYINIZ