Citymapper Uygulaması Nedir Citimapper

Citymapper Uygulaması Nedir Citimapper, Citymapper, tüm dünyadaki kullanıcılara ulaştırma çözümleri, başlatan akıllı telefon uygulaması sitymapper Türkiyede’de yayına başladı.
hizmet ettiği 40 şehir arasında şimdi İstanbul’da var. Citymapper, açık verilerle şehirlerde ulaşım hatları için çözümler üretmektedir.citymapper nedir

Şehirler için yeni bir ulaşım yönetimini oluşturmak için ilk adım olarak otobüs seferleri başlatmak istiyorlar.
Şirketin ana ofisi de dahil olmak üzere ilk Londra şehir merkezini seçtiler. yeşil otobüs için şehrin diğer bölgelerine yönelik haritaları güncellediler.
şirket, trafiği yoğun yollarda daha iyi kullanacak bir küçük otobüs modelini devreye aldı.
Uygulamanın bütçesinin amacı otobüs hatlarını iyileştirerek daha verimli yolları geliştirmektir.
İstanbul’da Listelenen Azmat Yusuf, 2012 yılında kurulan şirketin CEO’su, dergi Kablolu olarak tüm ulaşım alternatifleri 19. yüzyıldan beri ilerlememiş söylüyor.
akıllı ve yeşil Citymappers otobüsün önemli özelliklerinden biri.
30 yeşil sandalyeyle otobust elektronik cihazları şarj etmek yerler vardır onlar karaya olsaydı, büyük ekranlar yolcu göstermektedir; Sürücü trafik, yolcu ve mesafe sayısı.
Hattan yolcu tecrübe ve deneyimi de şehrin diğer bölgelerinde otobüs güzergahları geliştirilmesi planlanmaktadır.
Şirket ayrıca İstanbul’a aynı otobüs uygulamasını getirmeyi amaçlamaktadır.
Kablolu dergisi Citymapper onlar toplu taşıma olsa böyle Uber, lyft ve Blablacar olarak araba paylaşımı için uygulamalar, geliştirmek şirketler için iş modeli arkasında olduğunu yazdı.
otobüsler başında ücretsiz olacak ve şarj başlar Londra, nakliyesi için düzenlemelerine tabi olmalıdır.
Kablolu Citymappers ulaşım bu yeni aracı para kazanma nihai hedefi olduğunu söylüyor olsa da, şirketin kurucusu ve CEO’su Azmat Yusuf para Başarılı bir iş buluşacak söylüyor.

Cevap Yazmak İçin TIKLAYINIZ