Assassin’s Creed Oyunu Son Yeni Versiyon

Assassin’s Creed Oyunu Son Yeni Versiyon

Yeni Assassin’s Creed oyunu hakkındaki ilk bilgi, resimler ve ayrıntılar sızdırılıyor. Assassin’s Creed, ülkemize bir kez daha geliyor.

Ubisoft’un en önemli ve en etkili markalardan biri olan Assassin’s Creed, 2008 yılından bu yana her yıl yeni oyuncular ve yeni oyuncularla buluşuyor ancak yeni nesil oyunlar önceki kuşaklar üzerinde herhangi bir etki yaratmadı. Dahası, onunla birçok eleştiri getirdi.

assasin creed oyunu 2017

Assassin’s Creed: 2014 yılındaki Unity’deki unutulmaz hata ve oyunun erken saatlerinde çıkması ve Assassin’s Creed: Syndicate’in ertesi yılda şirket, önümüzdeki yıl benzer hatalara yeniden başlamış, şirket oyundan kopmayacak 2016’da, oyunlarına doğru şekilde odaklanıyorlardı.
assassin creed origins 2017 oyna indir

İşte Assassin’s Creed: Kökeni detayları!
Tüm bu duyurular ve gelişmelerden sonra 2016 sezonunu yeni bir Assassin’s Creed oynamakla geçiren Ubisoft, yeni Mısır oyunda birçok güvenilir kaynak tarafından teyit edildi.

Yeni Assassin’s Creed oyununun adı ile ilgili sızıntılar çok oldu. Assassin’s Creed: Mısır ilk başta Assassin’s Creed: Empire olarak biliniyordu ancak yeni oyunun isminin geç saatlerde ve inşaat aşamasında sızdırılmış oyun görselleri doğrultusunda “Assassin’s Creed: Origins” olduğu ortaya çıktı .

Assassin’s Creed: Origins Antik Mısır‘da bir oyun olacak ve 2017 sonbaharında PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One piyasalarında yerini alacak.

Yeni oyuncu kadrosunda, Assassin’s Creed: Syndicate’de olduğu gibi, iki suikastçıyı, erkek ve dişi yönetiriz.

Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed IV: Kara Bayrak ve Assassin’s Creed: Rogue, Ezio’nun ve Altair dönemi Assassin Loncası’nın hikayesinin hikayesi olacak. Bu deniz savaşları, Birlik ve Sendikalardan bu yana durdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir